fbpx

Liečenie Tichom*

Liečenie Tichom je špecifický spôsob práce s dušou. Je to veľmi účinná, no zároveň jemná metóda. Dá sa pri ňom zvládnuť naraz aj viac problémov. Bez nutnosti opakovane prežívať nepríjemné pocity. 

V priebehu stretnutia pracujem s povedomím klienta. Pomocou tvorby vedomého zámeru. Táto metóda je bezpečná na 100% a klient si pamätá celý priebeh stretnutia. Zmeny sa dejú na veľmi hlbokej úrovni.

Mojim poslaním je

pomáhať dušiam nadobudnúť pocit hlbokého pokoja a spojenia so svojou skutočnou postatou. Prostredníctvom bezpodmienečného prijatia a absolútneho odpustenia sebe aj druhým prinavrátiť Duši sloboduotvorené srdce. Oslobodzovať od utrpenia a rôznych druhov pút a vziať si späť svoju vlastnú vnútornú silu a byť sám sebou.

Ľudia sa po Liečení Tichom stávajú vedomejší, rozpamätávajú sa, kým skutočne sú. Začínajú sa im odkrývať cesty, ako napĺňať svoje poslanie. Dochádza u nich k pochopeniam na viacerých úrovniach, fyzickej, mentálnej, emocionálnej alebo duchovnej.

Je pre mňa obrovskou radosťou sledovať, ako sa v priebehu stretnutia menia moji klienti. Oči sa im smejú, majú uvoľnenú tvár, vyzerajú oddýchnuto, krajšie, mladšie a tiež majú vzpriamený postoj. Všetci zhodne tvrdia, že sú pokojnejší a pociťujú väčšiu radosť zo svojho života.

Každý, kto príde na Liečenie Tichom, sa stáva svetlom svojho rodu - rozžiari sa mu vnútorné svetlo a tým pomáha svojim predkom, potomkom ale aj ľuďom, s ktorými prichádza do kontaktu.

Ako vám môžem pomôcť

Počas nášho stretnutia vám ukážem, ako môžete pracovať ďalej so sebou v domácom prostredí. Budete tak vedieť vedomejšie konať v situáciách, ktoré boli pre vás doteraz náročné a začnete žiť s väčšou hravosťou a ľahkosťou.

Nie som liečiteľka, som sprievodkyňa. Vašu dušu i telo lieči Boh.

 Liečenie Tichom je vhodné pre:
- dospelých a deti (od cca 12 rokov - záleží na povahe problému)
- s mladšími deťmi, pracujem prostredníctvom matky
- ženy a mužov
NIE je vhodná pre:
- drogovo závislé osoby
- osoby užívajúce psychofarmaká
- ľudí so schizofréniou
- ľudí, ktorí nie sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

Pomáha nadobudnúť vnútorný pokoj. Rieši ťažkosti na fyzickej, ale aj psychickej úrovni (strach, bloky, ťažkosti s plodnosťou, hojnosťou, pokojom, nízke sebavedomie, vzťahové ťažkosti, pracovné ťažkosti a ťažkosti v životnom smerovaní, nadváhu, rôzne fyzické ťažkosti...)

Liečenie Tichom nie je náhradou za odbornú lekársku starostlivosť.

*Je ALTERNATÍVNOU formou, nie klasickým akreditovaným psychoterapeutickým smerom.

************************

Cena: 50 eur
Doba trvania stretnutia: cca 90 minút
Miesto: Svätopluka 2681/27, 058 01 Poprad alebo online
Odporúčam vám aspoň prvýkrát docestovať osobne.
Kontakt: +421 917 647 370 (ak nedvíham, pošlite mi, prosím, SMS)
cez email: info@cykluszeny.sk alebo cez formulár nižšie
Spolu sa dohodneme na termíne, ktorý bude vyhovovať mne i vám.

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a použijeme ich výhradne na účel kontaktu s Vami na základe Vášho dopytu. Osobné údaje spracovávame v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018, podrobnosti o svojich právach sa dozviete na stránke Zásady spracovania osobných údajov.

Ďakujem za dôveru a teším sa na stretnutie našich duší v liečivej energii ticha 🙂