fbpx

Vladimíra Čechová*

Som zakladateľka a srdce projektu Cyklus ženy.

Som mama a žena milujúca život, vo všetkých jeho podobách 🙂

Svoje poslanie napĺňam ako sprievodkyňa žien, ktoré túžia žiť svoj život vedome a s ľahkosťou v súlade so svojim ženským princípom.

Môj príbeh...

Vždy ma priťahovalo duchovno, pozitívne myslenie, myslenie úspechu a stretávanie s podobne naladenými ľudmi. Od detstva som mala vnútorný pocit, že existuje niečo viac ako len fyzično. Zvedavosť a odvaha, vlastnosti, s ktorými som sa narodila sú pre mňa dary, ktoré mi pomáhajú na mojej životnej ceste pozrieť sa za zamknuté dvere.  

Osobnému rozvoju som sa intenzívnejšie začala venovať v roku 2014, kedy som videla dokument "Secret - Tajomstvo" a na vlastnom živote som videla, ako funguje zákon príťažlivosti.

Byť vedomou tvorkyňou svojej vlastnej reality je pre mňa úžasným dobrodružstvom. Začala som si všímať, ako k sebe priťahujem podobne naladených ľudí, knihy, filmy, udalosti, vďaka, ktorým rastiem a posúvam sa ďalej. To sa vlastne deje stále aj súčasnosti. 

Presne si pamätám jeden deň , keď som nešťastná kľačala na zemi vo svojej obývačke. Nechcelo sa mi ani žiť. Aj napriek tomu, že som vo svojom živote zmenila vecí k lepšiemu, nedokázala som vymazať úplne všetko, čo ma trápilo. Dovolila som okoliu, aby mnou manipulovalo a vysávalo zo mňa energiu.

Ako som tam kľačala, začala som uvažovať, o tom, ako sa mi to mohlo stať, že moje šťastie som vložila do rúk niekoho iného a očakávať, že ma spraví šťastnou. Ľudia okolo mňa mali iné názory na život, na lásku, na vzťahy ako ja. Ako som si mohla myslieť, že by vedeli, čo spraví šťastnou mňa a čo ma teší a napĺňa?

Ten deň bol najoslobodzujúcejším dňom môjho života. Vtedy som si uvedomila, že ja som zodpovedná za svoj život a svoje šťastie. Že človek, ktorý drží moje šťastie v rukách, je ten, ktorý sa na mňa ráno díva v zrkadle. Áno ja sama. Odvtedy sa veľa zmenilo. Stala som sa zodpovedná za svoje šťastie a za to čo sa mi deje. Uvedomila som si, že môžem dať len to čo ja sama mám. A tak naučila som sa prijať všetky svoje vlastnosti a mať ich rada. Kultivovať svoju ženskú energiu, naplniť sa zdravou sebaláskou a počúvať svoje telo, užívať si svoje ženstvo.

Som šťastná, že som, kto som a prajem aj ostatným, aby boli sami sebou.
Som šťastná z toho, že každá bytosť na tomto svete je prínosom a prispieva svojou jedinečnosťou k tomu, aby naša planéta bola krásna a rôznorodá skladačka. 

Okrem toho, pokračujem v tvorení svojho života. Prijímam ho taký, aký je vo všetkých jeho podobách. A verím, že všetko je v poriadku, tak ako je. Keď prídu nepríjemnosti a ponaučenia, snažím sa ich s pokorou a pokojom prijať. 

Už netlačím na toľko vecí, ako kedysi. Nechávam veci plynúť a je to jednoduchá cesta. Moja intuícia ma vedie vpred a ja ju bez obáv počúvam. Počas posledných rokov sa v mojom živote objavili ľudia, ktorí vidia viac a ukázali mi, na akú cestu sa mám vydať a čo je mojim poslaním. A ja som počúvala s otvoreným srdom... Počúvala som všetkých tých múdrych mužov, ženy, svojich anjelov a tiež svoj vnútorný hlas a vízie.

A Tak v roku 2019, presne v deň mojich štyridsiatich narodenín vznikol Cyklus ženy - projekt pre všetky ženy, ktoré chcú svoj život tvoriť vedome, hravo a s ľahkosťou.

Prajem vám krásne dni plné hojnosti, naplnenia a šťastia.

S láskou Vladimíra