fbpx

Cesta k tvojej ženskosti*

Loona Dance

Loona Dance

Tanečná meditácie pre ženy.
Postupne rozvíja vedomie seba samej. Smeruje ženy k pozornosti do seba a do svojho tela. Pomáha ženám spojiť sa s ich  vnútorným vedením  - intuíciou. Telo, myseľ a srdce v jednom.

Požehnanie Jóni

Požehnanie Jóni

Je to nádherný jedinečný rituál pre ženu a jej lono. Prinavracia ženám ich hodnotu a lieči hlboké emocionálne bloky a zranienia na všetkých úrovniach ženstva. Je to požehnanie lásky pre ženskú Jóni. Jóni (meno pre vagínu) je posvätná svätyňa.

Liečenie Tichom

Liečenie tichom

Je to jedinečný spôsob alternatívneho liečenia, ktorý pomáha duši nadobudnúť pocit hlbokého pokoja a spojenia so svojou skutočnou podstatou. Vziať si späť svoju vlastnú vnútornú silu, byť sám sebou a napĺňať svoje poslanie tu na Zemi.

Vlaďkin intenzívny osobnostný tréning mi pomohol vo chvíľach, kedy som to najviac potrebovala. Pomohol mi uvedomiť si, aký chcem mať život, opätovne ma naviedol na tú správnu cestu a pomohol mi znovuobjaviť svoju hodnotu. Naučila som sa pár základných postupov, ktoré môžem ľahko využívať v každodennom živote a lepšie sa vďaka tomu cítiť i konať. Oceňujem, že mi bol tréning šitý na mieru a Vladka ho nemala problém šikovne prispôsobovať môjmu aktuálnemu rozpoloženiu. Som veľmi rada, že som ho absolvovala a Vlaďke patrí jedno veľké ďakujem.
Katarína