fbpx

Vízia budúcnosti – Láskavá planéta Zem

Ako to celé začalo? Ako sa zrodila vízia budúcnosti – Láskavá planéta Zem? Pred pár dňami presne 30.03.2020, keď moja veľmi dobrá priateľka uverejnila na FB článok s názvom „KORONA vírus a pomoc technik starých majstrov Číny – časť 1:“

V ktorom okrem iného bola aj prosba o modlitbu.

Dávam a prijímam zo srdcaModlitba
„Ak vás môžem poprosiť 03. apríla 2020 v čase medzi 15:20 – 16:50 hod. si nájdite tiché miesto vo východnej časti vášho príbytku, nájdite tiché miesto v sebe, otočte sa východu chrbtom a poproste o pevné zdravie, či uzdravenie nielen pre seba, ale i pre vašich blízkych, venujte chvíľku ľuďom Talianska a Španielska a všetkým chorým sveta, ktorí o to už sami poprosiť nevládzu.
Modlitba v správny čas a s otvoreným srdcom vie hory prenášať – pomôžte spolu so mnou! ( Čas a hodina boli vyrátané špeciálne pre terajšie obdobie a ochorenie stráženou technikou pre časovanie udalostí. )“
Vízia
Ako som tam sedela vo východnej časti svojho príbytku, chrbtom k východu a modlila sa. Uvidela som nádhernú víziu budúcnosti „Láskavá planéta Zem“.
@ videla som ako všetci vychádzame z našich príbytkov a sme zdraví
@ videla som ako si dávame dole rúška a navzájom sa objímame
@ videla som ako sa radujeme so vzájomnej spoločnosti
@ videla som ako sa tešíme a stretávame svojich blízkych a ďakujeme za to, že sme všetci v poriadku
@ videla som ako naše veselé a šťastné deti poskakujú okolo nás
@ videla som nádhernú zdravú planétu Zem, na ktorej je radosť žiť a všetkých obyvateľov Zeme ako žiaria šťastím
@ videla som ako si to naša Matka Zem užíva a teší sa z našej prítomnosti
Realita
Zároveň som v tejto meditácii videla aj realitu. Ako sme my ľudia vymenili kvantitu za kvalitu. Ako sme sa odpojili od prírody a prirodzeného správania sa. Ako sme vzdialení od seba, od svojho cítenia, od lásky, pokory a úcty voči všetkému živému. Videla som množstvo bolesti a nepochopenia. Množstvo nepekných vecí.
Ako chcem svoj život žiť
Porovnaním „vízie“ a „reality“ som si uvedomila ako vlastne chcem svoj život žiť. Čo chcem podporovať a zdieľať s ostatnými ľuďmi. Ako chcem svojim konaním prispieť k zdravej planéte Zem.  Ako a kde chcem vychovávať svoje deti. Uvedomila som si koľko nekvalitných vecí sa na Slovensko dováža. Či už sú to potraviny, ovocie a zelenia, plné chémie, aby prežili cestu na Slovensko. Alebo je to oblečenie, ktoré je plné chemických farieb a okrem toho v akých podmienkach sú ženy a deti, ktoré ho vyrábajú  A množstvo ďalšieho nekvalitného tovaru, ktorý k nám prichádza. Či už vo forme výrobkov alebo informácií, ktoré v nás prebúdzajú strach a obavy.
A na základe toho som sa pozrela na seba, ako ja obyčajná žena môžem pomôcť. Ako môžem zmeniť svoje zvyky hneď.
Rozhodnutím, že svoje peniaze začnem naozaj investovať do kvality, začnem podporovať svoju krajinu a ľudí v nej.  A že naozaj pred tým ako niečo kúpim alebo uverím nejakej informácii,  sa zamyslím a pozriem skutočne čo to je a či je to mňa dobré. VEDOME.
Pýtate sa „AKO“?
Tak napríklad „TAKTO“?
@ podporujem slovenské výrobky a podnikateľov zo svojho regiónu napr. prostredníctvom nákupu priamo od pestovateľov, záhradkárov, včelárov – jabĺčko a iné ovocie alebo zelenina, ktorá je dopestovaná prirodzeným spôsobom a dozrieva na slniečku, za podpory človeka, ktorý sa s láskou stará o svoj sad alebo záhon, roj včielok
@ podporujem výrobcov oblečenia – keď si oblečiete niečo čo vyrobila nejaká žienka s láskou a radosťou, je to kvalitné, nesie to energiu a človek sa v tom cíti veľmi dobre
@ podporujem jedinečných ľudí, ktorí prinášajú druhým ľuďom zdravie a pomáhajú pri rôznych zdravotných a životných zložitých situáciách
@ idem cez les vidím odpadky, vezmem vrece a pozbieram alebo vidím zdroj vody studničku, vyčistím ju
@ a existuje určite množstvo a množstvo činností čo môžem urobiť, čo môžeme robiť všetci – verím, že každý z vás nájde minimálne 5 činností ako by to šlo (môžete vašich „5“ zdieľať v komentári pod článkom)
Takto dokážeme pomôcť všetci.
Každý o samote sme iba kvapka v mori. No spoločne sme more a to je sila. Spoločne vieme prispieť k dobru pre celú spoločnosť, celú planétu a všetky bytosti na nej.
Poďme sa preto spojiť v spoločnom vedomom zámere „Láskavá planéta Zem“
v čase od 04.04.2020 (4:30) až do 05.04.2020 (4:30), a každý sám za seba si predstaviť krásnu a šťastnú budúcnosť a zároveň konkrétne kroky, ktoré dokážeme urobiť ako jednotlivci pre dobro nás všetkých. Spísať si svoje vlastné schopnosti, vedomosti a zručnosti. Oprášiť staré sny. Ako viem „JA“ prispieť. Vytiahnite „zaprášený bicykel z pivnice“. A začnime to praktikovať v každodennom živote.
Navýšme našu vibráciu lásky a stane sa zázrak.
Láskavá planéta Zem
S láskou Vladenka
prikladám aj link na článok:
KORONA vírus a pomoc technik starých majstrov Číny – časť 1: Autor: Mgr. Dagmar Grocholová, ABUNDANCE, s.r.o. Osobný mentor, personálny konzultant a kouč v celostnom ponímaní sveta Konzultant pre ľudí hľadajúcich svoje talenty a poslanie v podnecujúcom prostredí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a použijeme ich výhradne na účel kontaktu s Vami na základe Vášho dopytu. Osobné údaje spracovávame v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018, podrobnosti o svojich právach sa dozviete na stránke Zásady spracovania a ochrany osobných údajov.